שמות של סוקולנטים שכדאי להכיר

שמות של סוקולנטים שכדאי להכיר

אז כמו שכל חובב סוקולנטים מושבע חיפש פעם אחר פעם שמות של סוקולנטים שונים במטרה להגיע ליעד המבוקש ולהביאו הביתה לחממה הפרטית שלנו.
לסוקלנטים יש זנים רבים ושמות שונים, לא פעם קורה שאנחנו מתבלבלים עקב כל השמות והזנים הללו, לכן החלטנו לרשום את כל הסוקולנטים שלנו באתר בעברית ולא באנגלית.
כמו שציינו במידה ואתם מחפשים שמות של סוקולנטים הגעתם למקום הנכון, אם אתם מחפשים סוגים של סוקולנטים מזמינים אותכם לקרוא כתבה אחרת שכתבנו שעוסקת בסוגי סוקולנטים שונים.

שמות של סוקולנטים שכדאי להכיר

אנחנו נראה לכם היום שמות של סוקולנטים עם התמונות שלהם כמובן שכדאי להכיר ושאנחנו יודעים שרוב האנשים מחפשים את הסוקולנטים הללו במיוחד, אל תדאגו אתם מוזמנים גם לקנות את הסוקולנטים במשתלת הבוטיק שלנו דרך האינטרנט בלי לצאת מהבית, ואנחנו נדאג להביא את הסוקולנטים היפים שלכם עד הדלת!
שמות של סוקולנטים שחובה על כל אוהב סוקולנטים להכיר ולדקלם מתוך שינה, לפחות אנחנו מדקלמים…

הוורתיה זברה והוורתיה פומילה

סוקולנט הוורתיה זברה סוקולנט הוורתיה פומילה

הוורתיה זברה והוורתיה פומילה הם שני סוקולנטים ממשפחת הוורתיה כפי שרשום.
משפחת סוקולנטים הוורתיה ידועה בעלים מחודדים בצבע ירוק עם נק’ או פסים לבנים לאורך העלים, בדרך כלל סוקולנטים מסוג הוורתיה מתאימים לגידול ביתי בעיקר וכמובן שאפשר גם לבחוץ.
סוקולנטים אלו לא אוהבים שמש ישירה ומעט מאוד מים, הכי טוב זה לשים במקום מואר ולהזניח אותם, זה הדבר הכי אהוב על סוקולנט הוורתיה.
מבחינת גידול סוקולנט הוורתיה דורש: תחזוקה נמוכה, זקוק לשמש מלאה או חלקית, צמח חזק ויציב לבית השקיה רק שאדמה יבשה, כפי שציינו סוקולנט הוורתיה מתאים לגידול ביתי.

כפנית לילכית

סוקולנט כפנית לילכית
כפנית לילכית סוקולנט מאוד מבוקש ופופלרי בקרב ישראלים עקב עלי השושנה המרשימים שלו.
כפנית לילכית ילידת מקסיקו, יחודית בעליה הירוקים אפורים עד כחולים אפורים. כאשר הצמח משנה את צבעו העלים הופכים לסגול בהיר (לילך), העלים גדלים בדמוי שושנה. קל לגדלו, דל תחזוקה בתוך הבית ובחוץ. בעת פריחה מתגלה פרח ורוד בהיר.
מבחינת גידול כמו שהבנו קל מאוד לגדל כל סוקולנט וכמובן גם כפנית לילכית, ישנם כל כך הרבה סוגים ושמות של סוקולנטים שקשה מאוד לעקוב ולזכור, אבל תנסו אנחנו מבטיחים שזה ישתלם לכם.

 

שתף את הפוסט